Педаль ефектів Dunlop M305G1 MXR Tremolo
Унікальна педаль тремоло, що вміщує 6 варіацій відомого гітарного ефекту.
Педаль ефектів Dunlop M305G1 MXR Tremolo має надзвичайно обширний функціонал та виготовлена з напрочуд надійних компонентів. У цій невеличкій коробочці 6 різних за своїм характером ефектів тремоло, які можна підкорегувати за допомогою регуляторів Depth(глибина ефекту), Speed(швидкість повторення), Gain(рівень вихідного сигналу).
Тремоло це один з перших гітарних ефектів, що появився ще на початку 20го століття. Та вперше механічне тремоло використовували не з гітарою, а з органом у церкві Магіорі, що у Італії. Лишень з плином часу цей винахід став інструментом у руках гітаристів по всьому світу. Паралельно з цим у 1941 році компанія DeArmond розробила тремоло вже у звичному для нас форматі стомпбокса для електропіаніно Storytone виробництва Story & Clark. І лишень у 1947 році гітаристи також змогли спробувати ефект тремоло.
Принцип роботи ефекту полягає у перепаді гучності. Він може мати різних характер: від плавних затухань та піднімань до різких перепадів, з високою частотою та навпаки з невеликою. Його характер багато в чому залежить від принципу роботи та налаштувань.
У педалі Dunlop M305G1 MXR Tremolo, як було загадано вище, передбачено 6 режимів роботи. Перемикаються вони за допомогою натискання на регулятор Gain.
Перший з них(MXR) це класичне тремоло, що є доволі ненав'язливим та підійде для повільних анпеджио. Іншою варіацією є режим Bias tremolo, який відсилає нас до звуку гібсонівських підсилювачів та викликає бажання взяти свій старенький леспол і пограти легкого джазу.
Revo- це режим зворотнього оптичного тремоло, що є напрочуд різким і створює окремий ритмічний малюнок. В такому разі, для кращого налаштування чудово підійде педаль TapeTempo, що дозволить підкорегувати частоту повторень. Саме для таких цілей Dunlop M305G1 MXR Tremolo оснащено додатковим входом.
Наступним є режим Opto tremolo, який є більш звичним та зустрічається у великій кількості сучасних підсилювачів. Sqr тремоло має доволі різкий каскад зміни гучності. Такий звук характерний композиціям гурту GreenDay і в першу чергу асоціюється з піснею boulevard of broken dreams.
Одним з найцікавіших режимів є Harm tremolo(гармонічне тремоло) принцип роботи якого у зміні гучності в межах високих та низьких частот. Це означає, що при зниженні високих частот підіймаються низькі і навпаки. При використанні цього режиму загальний рівень гучності гітари не падає.
І останнім є Envelope tremolo змінює динаміку повторювань в залежності від сили удару по струнам. Чим легше ви вдаряєте тим менше мякшим буде ефект, а чим агресивніше тим більш динамічніше. Він активується затисканням регулятора Gain протягом 3х секунд.
Поглянувши на бокові грані педалі ми побачимо входи In/Out, які можуть працювати як у моно так і у стерео режимах. Це дозволяє значною мірою розширити функціонал та варіанти застосування даного девайсу.
Живиться педаль Dunlop M305G1 MXR Tremolo від звичного адаптера на 9V.
MXR - це компанія з міста New York, що була заснована двома друзями у далекому 1974 році. Разом вони розпочали свій бізнес по обслуговуванню та ремонту аудіоапаратури, що у подальшому розвинулося у виготовлення власних педалей ефектів, першою з яких була Phase 90. Згодом у 1984 році компанія MXR стала частинкою родини Dunlop, де і продовжила втілювати у життя новітні ідеї та підтримувати випуск класичних моделей. Безліч легендарних музикантів довгі роки користуються їхньою продукцією, що стала еталонною. Серед таких гігантів Eddie Van Halen та Zakk Wylde.
Технічні характеристики:
- Тип - педаль ефектів
- Ефект - тремоло
- Режими - 6
- Роз'єми - In/Out, TapTempo ctrl
- Регулятори - Gain, Depth, Speed
- Живлення - адаптер 9V
- Країна виробник - США
-
0 грн.